Prawo jazdy KAT. B 

Czy marzysz o zdobyciu prawa jazdy na samochód o DMC do 3,5t ?  Szkoła Nauki Jazdy EXPERT to miejsce, w którym profesjonalni instruktorzy pomogą Ci szybko i skutecznie osiągnąć ten cel! Nasze kursy są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

SNJ EXPERT oferuje zarówno jazdy doszkalające, jak i jazdy przed egzaminem, dzięki czemu możesz poczuć się pewnie za kierownicą. Czy potrzebujesz solidnych podstaw, czy też chcesz udoskonalić swoje umiejętności!

Zapewniamy naukę jazdy na najwyższym poziomie, z możliwością umówienia jazd weekendowych – idealne dla osób zajętych w ciągu tygodnia. Niezależnie od tego, czy zaczynasz przygodę z jazdą, czy pragniesz doszkolić się przed egzaminem – EXPERT to szkoła , która przygotuje Cię do bezpiecznej i pewnej jazdy.

Zapisz się już dziś i zacznij drogę do swojego prawa jazdy z SNJ EXPERT!  Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poruszać się po drogach z wiedzą i umiejętnościami na najwyższym poziomie. Czekamy na Ciebie!

KAT.b mANULANA SKRZYNIA BIEGÓW


Kurs obejmuje 30h zajęć teoretycznych i        30h zajęć praktycznych
  • Kurs podstawowy 2600 zł
  • Szkolenie uzupełniające  100 zł/1 godz.
  • Dodatkowa godzina dla naszych kursantów 80 zł/1 godz.
 pROMOCJe

  •  "Plac WORD"  W cenie szkolenia podstawowego otrzymasz 1h jazdy po placu manewrowym w ośrodku egzaminacyjnym w Skierniewicach. 

nauka Jazdy skierniewice / Łowicz / SOCHACZew

KURS KAT.b AUTOMAT


Kurs obejmuje 30h zajęć teoretycznych i      30h zajęć praktycznych

  • kurs podstawowy 2999 zł
  • Szkolenie uzupełniające   100 zł/1 godz.


 KATEGORIA B UPRAWNIA DO KIEROWANIA

Samochody osobowe  –  dopuszczalna masa całkowita tych pojazdów nie może przekraczać 3,5 ton. Maksymalna liczba przewożonych osób wewnątrz pojazdu nie może przekraczać 9 osób, łącznie z kierowcą.

Kampery –  pojazdy turystyczne przystosowane do spania i wypoczynku, można prowadzić posiadając prawo jazdy kat. "B"

Jednoślady – do tych pojazdów zaliczamy zarówno skutery, jak i motocykle o pojemności silnika do 125 cm3 i mocy nie większej niż 11 KW. Należy jednak spełniać dodatkowe warunki: kierowca powinien mieć prawo jazdy minimum 3 lata, a współczynnik mocy do masy motocykla nie może przekraczać 0,1 kW/kg.

Trójkołowce – powinny posiadać homologację L5e, która określa, że koła mają być rozmieszczone symetrycznie w jednej osi (co wyklucza motocykle z bocznym wózkiem), odległość między nimi nie może być mniejsza niż 460 mm, a pojazd musi być wyposażony w hamulec postojowy.

Czterokołowce – między innymi zaliczają się do nich quady i mikrosamochody. Z kategorią "B" możemy prowadzić czterokołowce lekkie o masie całkowitej do 350 kg, prędkość tych pojazdów ograniczona do 45 km/h, oraz zwykłe o masie do 400 kg (do przewozu osób) lub do 550 kg (do przewozu towarów). Jeśli pojazdy te mają nadwozie otwarte i nie są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, należy mieć na głowie kask.

Ciągniki i maszyny rolnicze –  Aby prowadzić niewielkie ciągniki rolnicze, nie musimy posiadać specjalnej kategorii "T". W tym celu wystarczy zwykłe prawo jazdy kategorii "B". Należy jedynie pamiętać, że nie możemy ciągnąć ciężkich przyczep czy maszyn rolniczych z własnymi kołami. Poza tym po drogach publicznych można poruszać się nawet kombajnem, ale ze zdjętym szerokim urządzeniem do zbierania zboża.

Pojazdy WOLNOBIEŻNE – kategoria "B" pozwala prowadzenie takich pojazdów, jak koparka, ładowarka czy walec pod warunkiem, że nie będziemy nimi pracować bez dodatkowych uprawnień i kwalifikacji.

Aktualne Informacje

TEL:780 157 147

ZAPRZASZAMY NA FACEBOOK